
Brúigh tonnta cúil Abhainn Yangtze na tonnta tosaigh, agus tá gach tonn níos airde ná an ceann eile. Is tonn cúil den sórt sin é. Ag cloí le cáilíocht Seiko an Changjiang Sanluan, tá na sonraí agus na hábhair níos optamaithe, ionas go bhfeabhsaítear feidhmíocht iomlán na feithicle go leibhéal níos airde. Comhtháthaítear ionsúire turraing tosaigh Long, acastóir cúil afterburner trí-luas, iompar innealtóireachta fíorálainn, idirmhalartú trí roth, etc., rud a fhágann gur táirge molta é i measc na dtrírothaigh lasta.

Réamhrá mhonarcha:
1. Is cuideachta gluaisrothar trí roth é ár monarcha atá ag speisialú i bhforbairt, táirgeadh agus díolachán gluaisrothair trí roth rialta.
2. Glacann an chuideachta go hiomlán an coincheap maidir le forbairt gluaisteán, taighde neamhspleách agus forbairt na bpríomhchodanna lárnacha, táirgeadh neamhspleách, costais a laghdú, agus cáilíocht agus feidhmíocht an táirge a chinntiú.
3. Tá níos mó ná 30 innealtóir teicniúil gairmiúla tugtha isteach ag an gcuideachta chun a chinntiú go sáraíonn táirgí na cuideachta ionchais na gcustaiméirí.


| mír | luach |
| Acmhainn Umar Breosla | 10-20L |
| Paisinéirí | 1 |
| Córas Coscáin | Druma tosaigh móide druma cúil |
| Méid na mBonn | 5.00-12 |
| Curb Meáchan | 400-500kg |
| Luas uasta | 30-50Km/u |
| Cumas Ualach | Níos mó ná nó cothrom le 400kg |
| Cumas Grád | 10-15 céim |
| Úsáid Le haghaidh | lasta |
| Cineál Tiomána | Mótaraithe |
| Cineál coirp | Oscail |
| Cumhacht | 200 - 250W |
| Voltas | 48V |
| Díláithriú | 111 - 150cc |
| Ainm branda | CQSP |
| Áit Tionscnaimh | tSín |
| Chongqing | |
| Méid | 2000*1350mm |
| Deimhniú | DOT |
| Inneall | 150CC, aer-fuaraithe |
| lasta | 1.7m*1.25m |
| Ceallraí | 12V9Ah |
| Cumhacht | > 800W |
| Dath | Saincheaptha |
Le haghaidh Margadh Angóla
- Déanta sa tSín cumhacht ualach trom cáilíocht níos fearr agus praghas iomaíoch lasta trí roth gluaisrothar atá deartha go speisialta do mhargadh Angóla.
- Tá an tsamhail mhótair seo deartha le clúdach bosca lasta cúil saor le haghaidh angóla agus margaí eile san Afraic.
- Meaitseáil le hinneall fuaraithe aeir 150cc, is é an trírothach lasta mótair seo an gluaisrothar 3 roth is iomaíche
- Tá an lasta gluaisrothair éadrom agus le hiompar 1.7m ar fad tá sé chun earraí 800kg a luchtú ar na bóithre cothroma
Gnéithe de triciclo lasta Sínis van
1). Cumhachtaithe ag inneall fuaraithe aer 150cc le feidhmíocht chobhsaí, ráta teip níos cumhachtaí agus íseal.
2). Is féidir cumhacht innill a roghnú: 150cc/200cc/250cc/300cc
3). Turraing tosaigh láidir, éifeacht ionsú turraing níos fearr
4). Bosca lasta láidir, cumas ualaigh trom
5). Le cábáin tiománaí agus canbhás bosca lasta, déan an tiománaí agus an lasta a chosaint ó bháisteach agus ó dheannach
6). An tSín top1 leictreafóiréis agus teicneolaíocht péinteáil
7). Glacadh le horduithe ODM.
Clibeanna Te: Dumpáil lasta trí roth 200cc, an tSín, soláthróirí, monaróirí, monarcha, saincheaptha, ardchaighdeáin, ar díol










