Rothar trírothach lasta DY-M1 Monarcha DAYANG trírothaigh trucail luchtaithe trom 200CC 250CC 300CC daoine fásta ardfheidhmíochta CCC trírothaigh gluaisrothair 3 roth




Rothar trírothach lasta DY-M1 Monarcha DAYANG trírothaigh trucail luchtaithe trom 200CC 250CC 300CC tríchiorcal mótair 3 roth ardfheidhmíochta CCCadults
| mír | luach |
| Úsáid Do | Lasta |
| Cineál Tiomána | Mótair |
| Cineál coirp | Oscail |
| Deimhniú | CCC, ISO9001, ISO14001 |
| Cumhacht | & gt; 800W |
| Díláithriú | 201 - 250cc |
| Ainm branda | DAYANG |
| Áit Bhunaidh | Chongqing, an tSín |
| Méid | 4.0*1.4*1.5m |
| Ainm Táirge | Trírothaigh Trí Roth |
| Dath | Gorm |
| Inneall | 250cc, fuarú uisce |
| Coscáin | Coscáin Druma |
| Fonnadh | 50*100 |
| Cúil- Axle | Acastóir Cúil Iomlán Cineál Speisialta Snámh 168 le teanndáileog Meánluas 220 |
| Absorber Shock Tosaigh | Earrach cineál 09 |
| Bileoga Earraigh Cúil | 6+3 |
| Cineál Rothaí | Cúig |
| Tíre Tosaigh / Cúil | 5.0-12/5.0-12 |
| Toise lasta (L * W) | 1700 * 1250mm |
| Cineál innill | sorcóir aonair, ceithre stróc, aer-fhuaraithe |
| Díláithriú (ml) | 150cc / 200cc / 250cc / 300cc |
| Cumhacht Max | 9.0kw |
| Chasmhóimint Max | 11N.m |
| Adhaint | CDI |
| Glanmheáchan (kg) | 550kg |
| Ualach uasta (kg) | 1000KG |
| Coscáin (F / R) | druma / druma |
| córas tosaigh | leictreach / cic |
| méid na mbonn | 45.0-12/5.5-13 |
| Tras-seoladh | seafta |
| Ceallraí | 12v9a |
| luchtú qty (40HQ) | 38 tacar le modh pacála CKD |
Clibeanna Te: trírothach mótair 3 roth do dhaoine fásta, an tSín, soláthraithe, déantóirí, monarcha, saincheaptha, ardchaighdeáin, le díol













