Rothar trírothaithe mótair Inneall Aer-fhuaraithe DY-P1 150cc 175cc 200cc Rothar Lasta Tarpaulin le Gluaisrothar Lasta Trí Rothaí Sunroof Le Díon









Rothar trírothaithe mótair Inneall Aer-fhuaraithe DY-P1 150cc 175cc 200cc Rothar Lasta Tarpaulin le Gluaisrothar Lasta Trí Rothaí Sunroof Le Díon
| mír | luach |
| Úsáid Do | Lasta |
| Cineál Tiomána | Mótair |
| Cineál coirp | Oscail |
| Deimhniú | ISO9001 |
| Cumhacht | & gt; 800W |
| Voltas | 12V |
| Díláithriú | 111 - 150cc |
| Ainm branda | DAYANG |
| Áit Bhunaidh | Chongqing, an tSín |
| Méid | 3.3m*1.3m*1.5m |
| Ainm Táirge | Tricycle Lasta |
| Dath | Dearg |
| Inneall | 150cc Aer-fhuaraithe |
| chasis | 40*80 |
| Méid bosca lasta | 1.8m*1.3m |
| ionsúire turraing | 50 |
| Bonn | 4.50-12 |
| Roth | 3 Roth |
| Breosla | Gaoline |
| Ceallraí | 9A |
Clibeanna Te: gluaisrothar lasta trí roth le díon, an tSín, soláthraithe, déantóirí, monarcha, saincheaptha, ardchaighdeáin, le díol













