T8 Cábán iata agus trírothach lasta luchtaithe trom le hinneall peitril carr 1000cc agus 800cc-L
Inneall gásailín gluaisteán 1000cc, 800cc gluaisteán dúnta trírothach lasta tromshaothair
Inneall peitril 800cc trírothach lasta tromshaothair dúnta le haghaidh mionfheithicil le umar uisce cúnta, fráma foriomlán 50 * 100, giarbhosca 8+1,
Íomhá droim ar ais taobh istigh de charr só, urrann lasta pláta fuar innealtóireachta mór 2.4m * 1.5m, suíochán carr atá inchoigeartaithe go heirgeanamaíochta agus compordach, scáthán réamhamhairc sár-mhór carr
Acastóir cúil trom-dhleacht Mimic cúig-snámh Sichuan-Chongqing, 250 drumaí coscáin,
6.0-13 Coscán ola feithicle talmhaíochta trí roth le cúnamh folúis, pláta cruach gluaisteán (6+3) * 8,
Inneall sárchumhachta carr de chineál Hebei 800, fearas stiúrtha gluaisteán a scaiptear, spraeire uisce coscáin arna rialú go leictreonach, ceallraí 45A






Sraith Só Dayang 800cc Tricycle Lasta Luaidhe Dleacht Trom T8 T8 Cab Dúnta Bosca Lasta Móra Tricycle Roth Stiúrtha Car
| mír | luach |
| Úsáid Do | Lasta |
| Cineál Tiomána | Mótair |
| Cineál coirp | Dúnta |
| Deimhniú | CCC, ISO9001, ISO14001 |
| Cumhacht | & gt; 800W |
| Voltas | 12V |
| Díláithriú | & gt; 250cc |
| Ainm branda | DAYANG |
| Áit Bhunaidh | Chongqing, an tSín |
| Méid | 3.9M*1.4*1.4M |
| Ainm Táirge | Tricycle Lasta |
| Dath | Dearg |
| Inneall | Inneall 800CCcar |
| Múnla oibriúcháin | Roth Stiúrtha Carranna |
| Bonn | 5.0-12 |
| Tras-seoladh | ceithre luas |
| Cineál breosla | Gásailín Peitril |
| Méid bosca lasta | 2.6m*1.4m |
| Earrach duille | 5+2 ríomhaire |
| Acastóir cúil | Acastóir Cúil Car |
CC
1. Cad iad do théarmaí pacála?
A: Go ginearálta, pacáimid ár n-earraí i mboscaí neodracha bán agus cartáin dhonn. Má tá paitinn cláraithe agat go dlíthiúil,
is féidir linn na hearraí a phacáil i do bhoscaí brandáilte tar éis do litreacha údaraithe a fháil.
C2. Cad é do théarmaí íocaíochta?
A: T / T 30% mar thaisce, agus 70% roimh an seachadadh. Taispeánfaimid' ll duit grianghraif de na táirgí agus na pacáistí
sula n-íocann tú an t-iarmhéid.
C3. Cad é do théarmaí seachadta?
A: EXW, FOB, CFR, CIF.
C4. Cad mar gheall ar do chuid ama seachadta do Triciclo?
A: De ghnáth, tógfaidh sé 15 go 60 lá tar éis d’íocaíocht a fháil. Braitheann an t-am seachadta sonrach
ar na míreanna agus ar chainníocht d’ordú.
C5. An féidir leat táirgeadh de réir na samplaí?
F: Is féidir, is féidir linn a tháirgeadh le do chuid samplaí nó líníochtaí teicniúla. Is féidir linn na múnlaí agus na daingneáin a thógáil.
Clibeanna Te: trírothach lasta inneall peitril 800cc, an tSín, soláthraithe, déantóirí, monarcha, saincheaptha, ar ardchaighdeán, le díol













