






2021 dearadh nua stíl cabáiste díosail leathcháblach trírothach trí roth gluaisrothar Gluaisrothar Lasta trírothach cumhachtach ardfheidhmíochta do dhaoine fásta
| mír | luach |
| Cineál Tiomána | Mótair |
| Cineál coirp | Oscail |
| Deimhniú | CCC, ISO9001, ISO14001 |
| Cumhacht | & gt; 800W |
| Voltas | 12V |
| Díláithriú | 201 - 250cc |
| Ainm branda | DAYANG |
| Áit Bhunaidh | Chongqing, an tSín |
| Méid | 3.3m *1.3m*1.3m |
| Ainm Táirge | Tricycle Lasta |
| Dath | Dearg |
| Inneall | Uisce-fhuaraithe |
| Cineál breosla | Ola Díosail |
| Luas Max | 65km / h |
| Bonn | 5.00-12 |
| Méid bosca lasta | 1.8*1.2m |
| Coscáin | Coscáin Druma |
| Cumas luchtaithe | 800kg |
| Acastóir cúil | Leath-snámh |
picilte aigéad agus folctha fosfatála
Neartaíonn próiseas picilte agus fosfáit aigéad greamaitheacht an larbha, rud a fhágann go bhfuil an larbha brigh agus resistant a chaitheamh. péint próiseas tumtha leictreafóiréis, tá cumas neamh-chreimthe gan íoc, marthanacht dathanna a chinntiú.
Ní féidir le bualadh go réidh an laicir a bhriseadh
ní féidir le grian buring laicir a scriosadh
Ceardlann bosca lasta
Le cabhair ó mheaisín floding, meaisín lath agus fáisceán spreagtha, feabhsaímid ár gcuid oibre go héifeachtúil.
Clibeanna Te: gluaisrothar lasta d’aosaigh mótair, an tSín, soláthraithe, déantóirí, monarcha, saincheaptha, ardchaighdeáin, le díol














