




DAYANG DY-P2 Praghas monarchan mórdhíola an teicneolaíocht is déanaí 2 shuíochán trírothaigh dúnta paisinéara le bosca lasta mór faoi iamh gluaisrothar lasta 3 roth
| mír | luach |
| Úsáid Do | Lasta |
| Cineál Tiomána | Mótair |
| Cineál coirp | dúnta |
| Deimhniú | ccc, ISO9001: 2000 |
| Cumhacht | & gt; 800W |
| Voltas | 12V |
| Díláithriú | & gt; 250cc |
| Ainm branda | DAYANG |
| Áit Bhunaidh | Chongqing, an tSín |
| Méid | 3.7M*1.5*1.4m |
| Ainm Táirge | Tricycle Lasta |
| Inneall | 1000cc, fuarú uisce |
| keel | 50*100 |
| Acastóir cúil | Druma teanndáileog intergral, 250 |
| samhail oibríochta | Láimhseáil (Roth Stiúrtha Car roghnach) |
| Earrach duille | 6+3 |
| Méid bosca lasta | 2.4*1.5 |
| Bonn | 5.50-13 |
| Cábán | dúnta go hiomlán |
| Bosca lasta | 2.4*1.5 |
Soláthraímid trírothaigh CKD, SKD. Aon riachtanas speisialta maidir leis an bpacáil, déan teagmháil le do thoil. Déanfar gach samhail-ábhar a phacáil ar leithligh. Leanfaidh an córas pacála na caighdeáin ISO maidir le pacáil. Caithfear na hábhair leochaileacha a phacáil de réir an chórais pacála ábhair leochaileacha ISO Tá an t-iompar pacáistíochta gairmiúil is mó againn trucailí chuig an gcalafort agus comhar iompair idirnáisiúnta.
Clibeanna Te: gluaisrothar lasta 3 roth faoi iamh, an tSín, soláthraithe, déantóirí, monarcha, saincheaptha, ardchaighdeáin, le díol













