DAYANG Tricycle Talmhaíochta Trom-Dhleacht Talmhaíochta 350cc Trá Tíre Tricycle ATV lasta trírothach trucail chumhachtach trí roth gluaisrothar
Rothar trírothach mótair le cábáin le haghaidh lasta









Rothar trírothach mótair le cábáin le haghaidh lasta
| mír | luach |
| Úsáid Do | Lasta |
| Cineál Tiomána | Mótair |
| Cineál coirp | Oscail |
| Deimhniú | CCC |
| Cumhacht | & gt; 800W |
| Voltas | 12V |
| Díláithriú | & gt; 250cc |
| Ainm branda | DAYANG |
| Áit Bhunaidh | Chongqing, an tSín |
| Méid | 3600 * 1400 * 1400mm |
| Ainm Táirge | Tricycle Lasta |
| Dath | Gorm |
| Inneall | Uisce-fhuaraithe |
| Cineál Inneall | 350cc |
| Coscáin | Coscáin Druma |
| Cineál breosla | Peitreal Gásailín |
| Bonn | 5.50-13 |
| Roth | Cúig Rothaí |
| Acastóir cúil | Rí teanndáileog ar snámh |
| Méid bosca lasta | 2400 * 1500mm |
Clibeanna Te: trírothach mótair le cábáin le haghaidh lasta, an tSín, soláthraithe, déantóirí, monarcha, saincheaptha, ardchaighdeáin, le díol













