Trírothach umar ola cúig roth / umar uisce faoi thiomáint 300cc / gluaisrothar tancaer trí roth cúig roth
| Ainm | Trírothach umar ola cúig roth / umar uisce faoi thiomáint 300cc / gluaisrothar tancaer trí roth cúig roth |
| Inneall | Sorcóir aonair 4 stróc, fuarú uisce |
| Cumhacht uasta(kw/r/nóim) | 12/6500(1±5 faoin gcéad) |
| Chasmhóiminte uasta(Nm/r/nóim) | 17.5/(5500±5 faoin gcéad) |
| Modh adhainte | CDI |
| Modh clutch | Ilphláta fliuch láimhe |
| Tras-seoladh | 5 ghiar tosaigh agus 1 chúl |
| Meicníocht stiúrtha | Rialú barra láimhe |
| Fonnadh | 50*100 |
| Ionsú tosaigh | ionsúire turraing tosaigh leis an earrach |
| Fionraí cúil | 6 móide 4 ríomhaire duille earrach, teanndáileog lán-snámh acastóir 220 druma |
| Ceallraí | 12V28A |
| Bonn | FR/RR 5.00-12 |
| Imréiteach Talún | 225mm |
| Méid bosca lasta | 1.7m*1.1m |
| Breosla | Gásailín |
| Luas uasta | 60km/u |
| Cumas luchtaithe | 1000kg |
| QTY luchtaithe i gcoimeádán | 16 tacair i SKD/40HQ,8tacair i SKD/20GP |

gluaisrothar lasta trí roth
Sonraíochtaí
1. Trírothaigh lasta 3 roth le haghaidh luchtú níos airde faoi bhóithre garbh.
2. Trí roth céanna le umar breosla stíl nua agus ionsúire turraing F.
3. An tsamhail is mó tóir ar mhargadh na hAfraice, cuma simplí le praghas saor.
Príomhghnéithe Trírothach Mótair Lasta
1) dearbhú cáilíochta: 20 bliain le haghaidh oem&odm2) deimhniú atá bainte amach againn: ccc/iso9000/eec3) ceannsoilse só agus taillights, ionsúire tosaigh láidir4) gach dath eile, uisce fuaraithe, coscán druma tosaigh
5) praghas iomaíoch, 100 faoin gcéad freastal ar do riachtanas
Carga gluaisrothar triciclo
ár buntáistí
1) Taithí 12 bliain, ár gcliaint go príomha in Oirdheisceart na hÁise, san Afraic, san Áise Theas;
2) Dhá monarchana, freastal ar gach cineál riachtanas;
3) Asraon monarchan, an praghas is ísle a sholáthar;
4) Glactar le horduithe ODM, díoltar ár gcuid táirgí go maith laistigh den tSín, Anois cuirimid fáilte roimh orduithe ODM thar lear freisin.
5) Soláthraí dearbhaithe trádála, ag cur ar chumas do ghnólachtaí trádáil a dhéanamh go muiníneach;
Pacáil agus Lódáil:
De ghnáth, glacann ár dtrírothaigh SKD / CKD agus pacáistiú cartán. Páirteanna éagsúla le modhanna pacáistithe éagsúla. Má tá riachtanais speisialta agat, luaigh é sin roimh ré.
Na deich mBuntáistí Slándála
1. Tá an córas coscánaithe meaitseála nua solúbtha agus sofhreagrach do choscánaithe sábháilte agus tráthúil
2. Déanann rialú cliste crios radaitheora custaiméirí sábháilte agus cinnte
3. Uasghrádaíodh an t-inneall le páirteanna speisialta clóite taobh istigh
4. Fráma níos tiús agus dearadh struchtúrach feabhsaithe
5. Cinntíonn Uillinn Speisialta an riser nach bhriseann sé
6. Déanann acastóir cúil Aicme A tiomáint níos sábháilte
7. Le clúdach cosanta feabhsaithe chun sábháilteacht ceann an tiománaí a chosaint
8. Déanann uasghráduithe nua ar bholgáin ceannsoilse tiomáint san oíche níos sábháilte
9. Tá an córas fionraí meaitseála nua níos compordaí
10. Meáchan an trírothach 400kg, seasta agus iontaofa
Clibeanna Te: trí roth carguero triciclo, an tSín, soláthróirí, monaróirí, monarcha, saincheaptha, ardchaighdeáin, ar díol









